sylwester w domu

Jak zorganizować niezapomnianego Sylwestra w domu? Przede wszystkim staw na organizację. Kiedy wpadnie Ci do głowy jakiś pomysł to postaraj się go zapisać, aby nie wypadł z głowy. Nie staraj się także wpadać w  niepotrzebny stres organizacyjny. Nie daj się zwariować. Tylko spokojnie przejdź do działania. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/jak-zorganizowac-fajnego-sylwestra-w-domu/

Działaj z wyprzedzeniem

Staraj się zacząć organizować imprezę stosunkowo wcześnie. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, ponieważ może okazać się że nie zdążysz ze wszystkim. Pamiętaj aby zrobić zakupy przynamniej dzień wcześniej. Pozwoli to na uniknięcie niechcianych sytuacji. 

Jak zorganizować idealnego Sylwestra w domu?

Coś bez czego żaden sylwester nie ma się prawa udać to DOBRY HUMOR. Kiedy jesteśmy w dobrym nastroju każda zabawa będzie dla nas przednia. Jeśli natomiast jesteśmy organizatorami powinniśmy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Do głównych zadań realizatora należy: 

  • Muzyka – powinniśmy dostosować ją do tematu imprezy. Możemy również pójść na całość i przeplatać różne gatunki. Grunt to przecież dobra zabawa! 
  • Winietki – jest to dobry sposób na rozplanowanie kto gdzie będzie siedział, kiedy zapraszamy większą liczbę osób usadzajmy ich tak, aby czuli się swobodnie. Impreza wśród najlepszych znajomych to zawsze udana impreza

Co założyć na sylwestra? 

Według zasady savoir-vivre nie powinno ubierać się nic, co będzie wyzywające. Tym bardziej jeśli spędzamy sylwestra z przyjaciółmi, ponieważ mogłoby to wyglądać dosyć wulgarnie. Co innego jest w przypadku, gdy wybieramy się na imprezę z gatunku imprez przebieranych. Wtedy powinieneś dopasować ubranie do motywu przewodniego. Poza tym zawsze miło widziana jest mała czarna sukienka, a u Panów koszula. W ten sposób z gracją i stylem przywitamy Nowy Rok! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here