Tusz do drukarki HP DeskJet 2130

Nie każdy ma punkt ksero pod domem, dlatego wielofunkcyjna drukarka jest dużym ułatwieniem na co dzień. Najpopularniejsze są małe modele atramentowe – zachęcają do zakupu swoją niską ceną. Części eksploatacyjne do takich urządzeń są jednak dość wysokie. Sprawdź, jak kupić taniej tusz do drukarki HP DeskJet 2130!

Musisz wypełnić jakiś dokument? A może Twoje dzieci chcą wydrukować sobie kolorowankę albo wypracowanie do szkoły? Drukarka z funkcją skanera i ksero bardzo przydaje się w życiu codziennym. Takie urządzenie jest jednak dość kosztowne w utrzymaniu. Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić, kupując tusz do drukarki HP DeskJet 2130!

Ile kosztuje tusz do drukarki HP DeskJet 2130?

Statystyki wykazują, że ze względu na oszczędności Polacy rezygnują z posiadania drukarek w swoich domach. Urządzenie pobiera prąd, trzeba do niego dokupować papier, a także wkłady. Kartridże w warunkach domowych nie eksploatują się tak szybko, ale z drugiej strony nieużywane przez dłuższy czas mogą zasychać. Czarny tusz do drukarki HP DeskJet 2130 to model z numerem 320. Pojemnik z czarnym atramentem o wydajności 190 stron kosztuje ok. 70 zł. Kolorowy wkład z wydajnością 165 stron jest sprzedawany w cenie ok. 75 zł. Za komplet należy więc zapłacić ok. 145 zł. Jest to dość spory wydatek, szczególnie dla studentów czy osób w nieco trudniejszej sytuacji finansowej. Wydruk jeden strony w czerni wynosi wtedy ok. 30 groszy, podczas gdy w punkcie ksero płaci się zwykle ok. 10 gr.

Wiele osób widząc, że drukarka wymaga wymiany kartridża, zamawia go po prostu ze strony producenta lub udaje się do sklepu z elektroniką. Nie każdy ma jednak świadomość, że w takich miejscach ceny są zwykle dość wysokie. Zakup tuszu do drukarki HP DeskJet 2130 wcale nie musi być kosztowny. Istnieją sposoby na to, by zapłacić o wiele mniej za takie wkłady. Dzięki temu drukowanie w domu będzie o wiele bardziej opłacalne!

Jak zaoszczędzić na kupnie tuszu do drukarki HP DeskJet 2130?

Tusz do drukarki HP DeskJet 2130 w niektórych punktach jest dostępny w cenach hurtowych. Takie wkłady można zamówić przez Internet lub dostać w sklepach specjalizujących się w sprzedaży materiałów poligraficznych. Różnice wynoszą zwykle od kilku do kilkunastu złotych, ale to zawsze coś.

Jeśli chce się jeszcze więcej zaoszczędzić na tuszu do drukarki HP DeskJet 2130, świetnym rozwiązaniem są tzw. wkłady zamienne. Są identyczne jak kartridże HP 320. Pasują do tych samych modeli urządzeń, gwarantują porównywalną jakość wydruku, nie psują się i wolno zasychają. Coraz więcej producentów takich materiałów eksploatacyjnych stara się także wytwarzać je w bardziej ekologiczny sposób. Przez to takie wkłady są tak naprawdę takim samym produktem, różniącym się jedynie opakowaniem i ceną. Taki tusz może kosztować nawet kilkukrotnie mniej! Często sprzedaje się je w o wiele większych pojemnościach, dzięki czemu starczają na dłużej. Kartridż o wydajności ok. 2500 stron może kosztować nawet jedynie 60 zł. Wtedy wydruk w domu wyniesie nas jedynie ok. 2 groszy za kartkę!

Gdzie kupić zamienny tusz do drukarki HP DeskJet 2130?

W Internecie działa kilka sprawdzonych portali oferujących sprzedaż takich wkładów zamiennych, jak np. www.tonerpartner.pl. W ofercie znaleźć można także oryginalny tusz do drukarki HP DeskJet 2130 w hurtowych cenach. Wygodna wyszukiwarka pozwala w kilka chwil odszukać właściwe wkłady, w kilku wariantach. Nawet laik znajdzie potrzebny produkt i zakupi go za pomocą kilku kliknięć. W razie problemów pomocą służą konsultanci telefoniczni oraz online. Darmowa dostawa (realizowana nawet w 24h!) sprawia, że to zdecydowanie najwygodniejszy i najtańszy sposób na zakup tuszu do drukarki HP DeskJet 2130.

Drukowanie w domu wcale nie musi być drogie! Nie rezygnuj z wygody, jaką daje posiadanie takiego sprzętu na wyłączność. Kupuj tusz do drukarki HP DeskJet 2130 w korzystnych cenach, a zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych rocznie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here