Dlaczego warto magazynować w Kangu Self Storage

0
1361

Magazyny self storage cieszą się w Polsce coraz większa popularnością. Zachęcamy do zapoznania się dlaczego!

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na przechowywanie swoich rzeczy z kilku powodów zmniejszania rozmiarów przestrzeni życiowej czy w trakcie wyprowadzki – lub po prostu potrzebuje dodatkowej przestrzeni.

Korzystanie z rozwiązania typu self storage może przynieść wiele korzyści, między innymi pomaga zmniejszyć stres związany z przeprowadzkami. Oto niektóre z zalet i wad samodzielnego przechowywania rzeczy.

Self-storage oferuje przechowywanie Twoich rzeczy, albo w nowoczesnym, specjalnie wybudowanym obiekcie, albo w przekształconym budynku, w dostępnym miejscu. Obiekt do samodzielnego składowania składa się zazwyczaj z dużej liczby pojedynczych jednostek (boksów), czasami umieszczonych na różnych piętrach połączonych szeregiem wind.

Zwykle jako jedyny posiadacz klucza będziesz mieć wyłączny dostęp do swoich towarów, co może zapewnić większe poczucie prywatności. Będziesz jednak odpowiedzialny za wszystkie aspekty procesu składowania, od pakowania, załadunku i transportu swoich rzeczy, poprzez instalację i ubezpieczenie, aż po zakup odpowiedniej kłódki.

Dostępność…

Jedną z kluczowych zalet samodzielnego przechowywania jest to, że Twoje towary są łatwiej dostępne, a urządzenia są często otwarte 7 dni w tygodniu. Obiekty są obsadzone i zarządzane, a niektóre mogą oferować dodatki, takie jak jednostki kontrolowane temperaturą i możliwość dostępu do twoich rzeczy 24/7. Ponadto, istnieje większa elastyczność, jeżeli chodzi o przestrzeń do wynajęcia, oferując wiele różnych rozmiarów oferowanych boksów.

To jednak nie jedyne zalety z korzystania z magazynów self-storage. Wiele z nich oferuje ciekawe oferty jak np. obecnie warszawskie Kangu Self Storage (i nie tylko), oferujące przechowywanie roweru na zimę za jedyne 10 złotych miesięcznie, które możne spokojnie przeznaczyć każdy student, który w swoim mieszkaniu lub pokoju nie ma jednak miejsca na przechowywanie dwukołowca. Oprócz tego Kangu oferuje bardzo komfortowe warunki jeżeli chdozi o wynajem powierzchni, a także zabezpieczanie szczególnie cennych rzeczy przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here