Urodziny w ogrodzie - jakie zaproponować rozrywki

Jeśli mamy do dyspozycji ogród, a nasza pociecha urodziła się w letnim miesiącu, to warto przemyśleć czy urodziny dla dzieci nie mogłyby odbyć się właśnie tam.
Słońce, powietrze, ogród i odrobina kreatywności może sprawić, że będzie to niezapomniany dzień zarówno dla solenizanta, jak i jego gości.

Piniata – cukierkowa skarbonka

Ten pomysł przyszedł do nas z Ameryki Południowej i zdaje się, że zagościł na stałe w planach plenerowych imprez. Wypełniona cukierkami kukła, którą należy rozbić to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Gotową piniatę można zamówić w internecie, ale sporo frajdy może przynieść dziecku jej własnoręczne wykonanie, które nie jest wcale takie trudne i może być fantastycznym sposobem na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem

Balony z helem

Pomysł prosty i stosunkowo niedrogi, a przynoszący dobrą zabawę i dużo śmiechu. Tata mówiący głosem Chipa i Dale’a, ulubiona piosenka wypiszczana przez mamę, a nawet zwykła rozmowa zmienionym przez hel głosem wywołuje salwy śmiechu i zajmie dzieciaki na dłużej.

Fotobudka – śmieszne pamiątki

Fotobudki to również popularne rozrywki imprezowe. Królują na weselach, imprezach firmowych a ostatnio szturmem zdobywają dziecięce urodziny. Można przebierać w setkach tematycznych gadżetów, które można dopasować do motywu przewodniego imprezy – różdżki wróżek, kowbojskie kapelusze czy śmieszne okulary gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale również niezapomnianą pamiątkę na lata.

Animator – gdy sam nie masz pomysłu

Jeśli nie mamy własnego pomysłu na zabawę dla grupy dzieci, z pomocą przyjdą animatorzy. W internecie można znaleźć multum ofert wynajęcie animatora na godziny. Możemy zaprosić klauna-iluzjonistę, księżniczkę z pieskiem lub nawet kowboja z kucykiem, na którym dzieci będą mogły pojeździć i pogłaskać. Ogranicza nas głównie koszt, jaki chcemy z tym związać, bo im więcej wymagamy od animatora, tym więcej będziemy musieli mu zapłacić, a koszta za godzinę wahają się od kilkudziesięciu złotych (klaun) do kilkuset (kucyk).Przed zaproszeniem animatora ze zwierzęciem warto zrobić wywiad wśród rodziców zaproszonych dzieci w sprawie ewentualnych alergii – nie chcemy przecież, żeby urodziny dla dzieci zamieniły się w katastrofę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here