Studiowanie filologii angielskiej przez internet

Chcesz biegle posługiwać się językiem angielskim, fascynujesz się brytyjską kulturą, marzysz o tym, by czytać książki w tym języku, podróżować po świecie i rozmawiać bez barier, szukasz pracy związanej z filologią, a może chcesz się przebranżowić? Studia przez internet to dobra opcja dla wszystkich, którzy nie mają czasu i możliwości, by uczęszczać na uczelnię w trybie stacjonarnym lub zaocznym. Dzięki kształceniu online można ze swojego domu lub dowolnego miejsca na świecie uzyskać dyplom licencjata i magistra filologii angielskiej.

Czego nauczysz się na filologii angielskiej?

Filologia angielska to studia, podczas których zgłębisz wiedzę z zakresu językoznawstwa i gramatyki. Praktyczna nauka języka obejmuje komunikację, fonetykę, translację, język pisany. Będziesz studiować wstęp do literaturoznawstwa, poznasz historię Anglii i Stanów Zjednoczonych oraz literaturę anglojęzyczną. Będziesz mieć okazję szerzej przyjrzeć się kulturze, tradycjom, sztuce i realiom życia w Anglii i Ameryce. To kierunek dla miłośników nauk humanistycznych. Zajęcia mają formę wykładów, ćwiczeń i konwersatoriów. Studia online filologia angielska prowadzone są na specjalnych platformach edukacyjnych – platformie e-learningowej Moodle, ClickMeeting służy do webinarów, a wideokonferencje i webkonferencje przeprowadzane są przez Zoom. Dzięki udogodnieniom studenci mogą w każdej dowolnej chwili korzystać ze zbioru rzetelnie opracowanego materiału, odtwarzać lekcje, ale też mają okazję kontaktować się z profesjonalną kadrą nauczycieli akademickich.

Gdzie można znaleźć pracę po filologii angielskiej?

Niezależnie od tego, czy ukończysz studia w trybie stacjonarnym, zaocznym, czy w systemie online zdobyte kwalifikacje pomogą Ci uzyskać pracę, w której będziesz swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Już w trakcie kształcenia wybierzesz jedną ze specjalizacji z zakresu, której staniesz się ekspertem. Uczelnie Lingwistyczno-Techniczna ult.edu.pl/studia-online/  umożliwia przygotowanie do dla przyszłych nauczycieli do pracy z uczniami w różnym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Poza umiejętnościami językowymi absolwenci wyposażeni są w kompetencje psychologiczno-pedagogiczne. Filologia angielska tłumaczeniowa to dobra opcja dla wszystkich, którzy widzą siebie w pracy tłumacza lub marzą o zatrudnieniu w firmach międzynarodowych. Jedną ze specjalizacji jest też angielski w biznesie. Podczas lekcji poznasz specyficzną frazeologię i terminologię branżowego słownictwa. To dobry kierunek dla osób, które chcą związać swoją przyszłość z marketingiem, handlem lub finansami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here