Sala na urodziny – jak znaleźć tę najlepszą

Organizowanie imprez okolicznościowych w salach jest niezwykle popularną formą spędzania uroczystych chwil, które wymagają odpowiedniej oprawy. Za przygotowaniem przyjęcia poza domem lub mieszkaniem przemawia nie tylko wygoda. Niejednokrotnie bywa tak, że liczba zaproszonych gości jest po prostu zbyt duża. Jak zatem znaleźć odpowiednie miejsce w stolicy Wielkopolski? Sala na urodziny w Poznaniu przede wszystkim powinna pomieścić nawet kilkadziesiąt osób, dzięki czemu wszyscy będą czuli się komfortowo i nie zabraknie również miejsca do tańca. Na co jeszcze warto zwrócić szczególną uwagę?

Wyposażenie sali

Niezwykle istotną kwestią jest wyposażenie. Absolutne minimum to klimatyzacja, która przydaje się nie tylko podczas upalnych, wakacyjnych dni. W przypadku gdy w pomieszczeniu znajduje się kilkadziesiąt osób, temperatura powietrza wzrasta. Gdy dodamy do tego ciepłe jedzenie, energiczne zabawy i tańce, na sali może zrobić się duszno i zaproszeni goście zaczną opuszczać budynek aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Ponadto, sala na urodziny powinna charakteryzować się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. Dla najbardziej wymagających solenizantek lub solenizantów, szczególnie polecane są obiekty oferujące nie tylko możliwość indywidualnego dopasowania wszystkich dekoracji, ale również kolorystyki, tematyki, a nawet rozmieszczenia stołów, w tym miejsca przeznaczonego dla prowadzącego imprezę.

Urozmaicone menu

Szukając sali na urodziny, oprócz samego budynku warto zwrócić szczególną uwagę również na oferowane menu. W pomieszczeniu będącym częścią hotelu można skosztować specjalności szefa kuchni i ocenić jakość serwowanych dań. W przypadku imprez urodzinowych, oprócz smacznych dań głównych nie może zabraknąć świeżych owoców, ciast, deserów, zimnych i ciepłych napojów oraz oczywiście przepysznego tortu. Możliwość zorganizowania całej gastronomii w jednym miejscu to niewątpliwy plus, dzięki któremu można zaoszczędzić dużo czasu. Ponadto, w przypadku gości cierpiących na alergie lub różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, warto mieć możliwość zamówienia specjalnych potraw, które nie zawierają np. mleka, glutenu, mięsa, orzechów lub innych dodatków.

Obsługa sali

Nie od dzisiaj wiadomo, że atmosferę danego miejsca przede wszystkim tworzą ludzie. Choć w przypadku imprez urodzinowych dotyczy to zaproszonych gości, obsługa sali również powinna być uśmiechnięta i skora do pomocy, np. gdy ktoś niechcący rozleje napój. Ponadto, sprawna obsługa sali zadba o to, aby wszystkie posiłki zostały w prawidłowy sposób podane o wcześniej ustalonej godzinie.

Pokoje hotelowe

Sala na urodziny w Poznaniu, będąca jednocześnie częścią hotelu to idealna propozycja dla wszystkich osób, których goście pochodzą z różnych, czasem bardzo odległych części Polski. Możliwość zakwaterowania sprawia, że będą czuć się znacznie bardziej komfortowo. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproszone osoby zameldowały się dzień przed imprezą i po odpoczynku oraz nabraniu sił zwiedziły piękną stolicę Wielkopolski.

Odpowiednia lokalizacja

W obrębie kilku lub kilkunastu kilometrów od Poznania znajduje się wiele różnych sal, w których można zorganizować przyjęcia urodzinowe. Należy jednak pamiętać, że nie wszyscy mają możliwość dojechania poza granicę miasta. Decydując się na salę zlokalizowaną w Poznaniu, aby dotrzeć do sali, zaproszeni goście mogą skorzystać z komunikacji miejskiej lub taksówki. Co więcej, nie będzie również żadnego kłopotu z powrotem, gdyż tramwaje i autobusy kursują całą dobę.

Jak widać sporo czynników wpływa na ostateczne zadowolenie z wybranej sali. Najniższa cena nie jest wyznacznikiem najkorzystniejszej oferty, gdyż może się okazać iż jakość świadczonych usług jest niska, a ponadto istnieje konieczność poniesienia dodatkowych kosztów. Przed dokonaniem wyboru warto zapoznać się z opiniami dotyczącymi danego obiektu oraz obejrzeć zdjęcia z innych imprez.

Artykuł powstał dzięki uprzejmości Hotelu Astra z Poznania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here