TENA wkładki na nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu to dolegliwość, która dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dla wielu osób jest to bardzo wstydliwy problem sprawiający, że zaczynają one unikać aktywności poza domem, spotkań towarzyskich i społecznych interakcji. Obawiają się, że otoczenie coś zauważy lub wyczuje nieprzyjemny zapach. Z tymi kłopotliwymi kwestiami można jednak skutecznie sobie poradzić, stosując dyskretne i wygodne TENA wkładki na nietrzymanie moczu.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu – dla kogo są odpowiednie?

TENA wkładki na nietrzymanie moczu to odpowiedni wybór dla osób z lekkim i kropelkowym nietrzymaniem moczu. Mają one anatomiczny kształt i wkład chłonny, który skutecznie utrzymuje wilgoć z dala od ciała. To bardzo ważne, ponieważ skóra w okolicach intymnych jest wrażliwa i nie powinna mieć długotrwałej styczności z moczem, powinna też być sucha. TENA wkładki na nietrzymanie moczu mają też system Odour Fresh Control, który zapobiega powstawaniu przykrego zapachu nawet przez kilka godzin ich noszenia. Są niewidoczne pod ubraniem, a nawet pod bielizną (TENA wkładki Super Slim), zapewniając komfort nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Chronią bieliznę przed poplamieniem, a użytkownika przed niechcianą kompromitacją. To ważne nawet przy niewielkim nietrzymaniu moczu – wiele osób krępuje się tej dolegliwości i obawia się, że otoczenie wyczuje nieprzyjemną woń czy zauważy zawilgocenia.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu – rodzaje i jaki wybrać?

TENA wkładki na nietrzymanie moczu  są dostępne w kilku rodzajach, zależnie od stopnia ich chłonności. TENA „Light” są przeznaczone dla osób z kropelkowym nietrzymaniem moczu. TENA wkładki „Medium” oraz „Normal” są odpowiednie dla osób z nieco bardziej nasilonym stopniem nietrzymania moczu. TENA wkładki z oznaczeniem „Super”/ „Maxi” to produkt odpowiedni dla osób ze średnim nasileniem nietrzymania moczu.

Warto podkreślić, że im wyższy stopień chłonności ma wkładka, tym dłużej można ją nosić. Jeśli zatem zależy nam na dłuższym korzystaniu z jednej wkładki, wybierzmy te bardziej chłonne. Grubością będą przypominały one podpaski, więc nie da się ich zauważyć przez ubranie, mogą natomiast być widoczne pod samą bielizną. Jeśli zależy nam na całkowitej dyskrecji, wybierzmy TENA wkładki na nietrzymanie moczu „Super Slim”.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu są też dostępne w wersjach dla mężczyzn. Mają one kształt dopasowany do męskiej anatomii i skutecznie zabezpieczają przed przeciekaniem czy poplamieniem ubrania. Są też niewidoczne pod bielizną, a tym samym bardzo dyskretne.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu – ze skrzydełkami czy bez?

TENA wkładki na nietrzymanie moczu mogą mieć oznaczenie TENA „Wings”. Taki produkt ma skrzydełka dodatkowo zabezpieczające brzegi bielizny przed zabrudzeniem. TENA „Wings” polecane są na noc oraz dla pań, którym zależy na maksymalnej ochronie eleganckiej bielizny. 

Na noc dobrym wyborem będą też wkładki na nietrzymanie moczu TENA „Night”. Mają one najbardziej ze wszystkich rodzajów wkładek chłonną część zabezpieczającą przed wyciekaniem moczu. Jeśli mimo to obawiamy się przeciekania, wybierzmy na noc majtki chłonne TENA. Wkładki na nietrzymanie moczu TENA „Night” ze skrzydełkami lub majtki chłonne sprawdzą się także podczas podróży, gdy nie mamy możliwości skorzystania z toalety tak często, jak potrzeba.

System Odour Control Fresh skutecznie niweluje przykry zapach, a skóra i bielizna pozostaną komfortowo suche nawet przez wiele godzin. Skrzydełka dodatkowo ochronią przed zaplamieniem bielizny, ale także wkładki bez skrzydełek powinny spełnić swoje zadanie. Pamiętajmy jednak, że przy bardziej nasilonym nietrzymaniu moczu to zabezpieczenie może okazać się niewystarczające.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here