Przeszczep włosów

Łysienie u mężczyzny nieuchronnie kojarzy się ze starzeniem, u kobiety – z chorobą. Z kolei bujne włosy to wciąż aktualny symbol witalności i zdrowia. Jak można je skutecznie odzyskać?

Chcę odzyskać moje włosy

Większość z nas pamięta stare komedie, w których głównemu bohaterowi podczas zaręczyn, całowania się, czy występu publicznego, ku złośliwej radości otoczenia nagle spada tupecik. Nikt nie chce przeżywać takiej sytuacji, bo łysienie, obojętnie, czy spowodowane działaniem hormonów, czy też szwankującym układem odpornościowym, nie jest czymś zabawnym. Z kolei pragnienie posiadania na powrót gęstej czupryny to coś całkowicie naturalnego.

Przeszczep włosów warszawa

Wielu z nas słyszało o lekarzu zajmującym się kondycją skóry głowy i mieszkami włosowymi. Wielu wie, że nazywa się trycholog warszawa zaś jako największe polskie miasto oferuje wiele możliwości przeszczepu włosów, o czym także na pewno wiemy. Czym dokładnie zajmuje się klinika włosa, działająca w Warszawie, czy też innym dużym mieście?

Specjaliści przeszczepu kosmyków

Klinika włosa warszawa z reguły oferuje kilka technik przeszczepu włosów, uzależnionych od tego, w jakim stopniu w zabiegu przeszczepu włosów udział bierze lekarz lub… maszyna. Są to:

– mikronakłucia wykonywane ręcznie

– metoda automatyczna, z użyciem robotów.

Obie polegają na pobraniu zdrowych mieszków włosowych z miejsc, w których zachowały się one u pacjenta, czy to na głowie, czy też na łukach brwiowych lub klatce piersiowej. Następnie trycholog wszczepia je mikronakłuciami w miejsca, w których powinny się znaleźć, aby uzyskany został dobry, zadowalający pacjenta efekt estetyczny.

Automatyczny trycholog – do usług!

Klinika włosa warszawa może też zaproponować ten zabieg w wykonaniu automatów, które same wybiorą najzdrowsze mieszki włosowe czyli implanty, pobiorą je – najczęściej z linii włosów nad karkiem, a następnie umieszczą w pozbawionych owłosienia rejonach skóry głowy.

Warto przy tym wiedzieć, jak mało inwazyjny jest nowoczesny zabieg przeszczepu pukli, który oferuje trycholog warszawa od dawna nie jest miejscem, gdzie po takiej operacji trzeba byłoby brać aż tydzień wolnego i izolować się od otoczenia!

Z reguły już po jednym dniu pacjent może pojawić się wśród znajomych, czy współpracowników, nastawiając się na padające zewsząd komplementy i pytania, gdzie zrobił sobie taki wspaniały przeszczep włosów warszawa, Kraków, czy Gdańsk – niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, wszyscy zasługujemy przecież na zdrowy, atrakcyjny i sympatyczny wygląd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here