https://www.laweta-slubice.com.pl/

Wszyscy wiemy, że auta bywają zawodne. Mogą popsuć się w najmniej spodziewanym momencie, na środku drogi i nic nie będziemy w stanie z nimi zrobić. Nie pomoże rozkładanie rąk ani wrzaski. Trzeba będzie działać. I to konkretnie. Dlatego firmy oferują profesjonalne usługi z zakresu transportu i napraw występujących awarii. Do jednej z takich firm należy pomoc drogowa Słubice. To profesjonalna firma, która działa nieprzerwanie w każdy dzień tygodnia i o każdej porze. Nie spotkasz się z brakiem kontaktu ani z włączającą się pocztą głosową. Oni zawsze przyjeżdżają na czas. A w dodatku ich usługi są z niezwykle atrakcyjnych cenach.

Mamy do wyboru dwie formy pomocy. Pierwsza to auto laweta Świecko Słubice, a drugie to zwykły warsztat. Pracownicy przyjadą na miejsce zdarzenia i sprawdzą, czy danej awarii nie da się naprawić na miejscu. Pomogą w dowozie paliwa, jeśli się skończyło, wypompują również błędnie zatankowane paliwo, żeby nie spowodować większej awarii. Świadczą również usługi z zakresu ładowania akumulatora czy wymiany koła. A jeśli okaże się, że danej usterki nie można tu i teraz się pozbyć, przetransportują auto w miejsce, w którym można będzie tego dokonać.

O rodzajach usług tych Państwa mówi ich strona laweta-slubice.com.pl. Możemy tam znaleźć informacje o godzinach pracy, kontakt, a także opis usług. Głównym miejscem prowadzenia działalności jest terytorium przy granicy z Niemcami oraz w samych Niemczech. Firma pomaga kierowcom poruszając się po głównych autostradach i niemieckich drogach. Zapłacimy wtedy zdecydowanie mniej niż miałoby to miejsce w przypadku skorzystania z usług niemieckich przedsiębiorców.

Oprócz usług auto lawety oraz pomocy drogowej możemy uzyskać pełne wsparcie z zakresu uzyskania odszkodowania za wypadek czy stłuczkę, która zdarzyła nam się na terenie Niemiec. Nawet jeśli nie przytrafiła Ci się żadna usterka to możesz zadzwonić do nich i skorzystać z lawety, która przewiezie Twoje świeżo zakupione auto w Niemczech do Polski. Sprawdź tylko numer i zadzwoń.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here