meble na zamówienie
fot. pexels.com

Urządzając dom nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć takie meble, jakie do końca nam odpowiadają, a także możliwościom w naszym domu. W takiej sytuacji najlepiej zlecić wykonanie mebli na wymiar stolarzowi. Jednakże trzeba się liczyć, że będzie to dość kosztowne rozwiązanie, ale zdecydowanie warte zachodu, jeśli szukamy nietypowych rozwiązań!

Zobacz też: http://radiobc.pl/meble-na-zamowienie/

Zamówienie mebli na wymiar

Chcąc zamówić meble na wymiar musimy znaleźć dobrego stolarza. Takie stolarz zazwyczaj wykonuje meble z drewna lub płyty wiórowej. Dzięki zamówieniu mebli na wymiar będziemy mieli pewność, że doskonale wpasują się do naszego domu i zapełnią sobą całą przestrzeń.

Chcąc zamówić usługę u stolarza powinniśmy albo sami pomierzyć przestrzeń, w której chcemy aby znalazły się meble oraz zaprojektować swoje upragnione rozwiązanie albo umówić się ze stolarzem w domu i poprosić go o wymierzenie przestrzeni.

Następnie należy przygotować projekt, który będzie dokładnie wizualizował nasze przyszłe meble. Możemy go oczywiście narysować sami, a stolarz już odpowiednio je wykona.

Zalety i wady mebli na zamówienie

Meble na zamówienie z pewnością będą jedyne w swoim rodzaju. Nikt nie będzie posiadał podobnych, ani też żadna sieciówka meblowa nie będzie miała ich w swojej ofercie sprzedażowej.

Dodatkowo meble na zamówienie to komfort wysokiej jakości wykonania, a także przestrzennego zagospodarowania każdego milimetra w pokoju. Takie meble mogą służyć latami, zwłaszcza gdy są wykonane z drewna.

Meble na zamówienie to również możliwość wykonania mebli nietypowych – a więc np.: zabudowy pod schodami albo zabudowy skosów na poddaszu. Takich mebli nie znajdziesz w żadnym sklepie meblowym.

Do wad mebli na zamówienie z pewnością należą koszty, które nie będą niskie – płacimy bowiem za materiał i wykonanie pod projekt a także montaż, zatem cena może być nawet o połowę wyższa niż cena takiego gotowego zestawu w sklepie meblowym.

Przeczytaj też: http://www.mercante.pl/urocze-meble-prowansalskie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here