Kreator etui online – zaprojektuj sam

0
1144

Skoro czytasz ten tekst, na pewno zdajesz sobie sprawę z możliwości własnoręcznego projektowania etui na telefon. Na jaki smartfon możesz stworzyć własny case? Otóż odpowiedź pewnie będzie zaskakująca, ponieważ dosłownie na każdy. Niezależnie, czy posiadasz nowoczesny smartfon od topowych producentów, czy kilkuletni telefon, którego ciężko kupić u operatorów – kreator etui online dostępny na Caseroom poradzi sobie z tym zadaniem.

Jak to zrobić? Ile czasu to zajmie i czy poradzę sobie z tym zadaniem? Te pytania najczęściej pojawiają się u osób początkujących. Zachęcamy zatem do lektury przygotowanego materiału, gdzie dokładnie opowiemy, jak działa kreator etui online, jak produkowane są case’y i przedstawimy kilka ciekawych inspiracji, dzięki którym o wiele szybciej dojdziesz do perfekcji ze swoimi projektami.

Wykorzystaj kreator wedle uznania – instrukcja krok po kroku

Na początku musisz znaleźć case, który będzie pasować do Twojego modelu smartfona. To oczywiście szczególnie ważne. Następnie przechodzisz do samej aplikacji, wybierając opcję kreator etui online. W tym miejscu możesz dodać grafikę, napis, wzór lub logo. Może być to nawet zdjęcie z wakacji. Następnie ustawiasz wszystko w dowolnym miejscu obudowy i przechodzisz dalej. Podajesz informacje na temat dostawy i płatności i zamawiasz. Cały proces nie zajmie Ci dłużej niż 10 minut, jeśli masz już grafikę i plan na swojego case. W razie potrzeby znajdziesz w kreatorze dostępne grafiki, które mogą być podstawą dla Twojego projektu lub służyć jako inspiracja.

Jak dobrej jakości są etui?

Case dostępne w ofercie Caseroom, czyli firmy oferującej najprostszy i najbardziej wydajny kreator etui online, są wykonane z wyselekcjonowanych tworzyw. Zapewniają dzięki temu niezawodność i elastyczność, która przekłada się na wytrzymałość i żywotność. Nie bez znaczenia jest również odpowiednie skonstruowanie etui, by było dopasowane do wszystkich elementów funkcjonalnych, np. obiektywu aparatu, czy głośników.

Jak poprawić swoje projekty?

Internet pełen jest wyjątkowych inspiracji, które są w stanie zaskoczyć każdego. Skoro mamy podane je niemal na tacy, to warto z nich skorzystać. Oczywiście nie oznacza to, że musimy skopiować grafikę 1 do 1, ale możemy wykorzystać motyw przewodni, kolorystykę lub sam pomysł. Kreator etui online pozwala również na dodawanie zdjęć. Świetnym pomysłem są zatem wspólne fotki z wyjazdów z przyjaciółmi, różnego rodzaju kolaże, czy chociażby fotografie z sesji zdjęciowych. Pamiętaj, że wspaniałe chwile możesz mieć zachowane nie tylko w telefonie, ale również na nim. Brzmi ciekawie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here