kolczyki ze srebra

Srebrna biżuteria stanowi efektowne dopełnienie każdej stylizacji, zarówno codziennej, jak i wieczorowej. Potrafi nie tylko podnieść atrakcyjność kobiety, ale również optycznie zmodyfikować jej rysy twarzy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modne kolczyki srebrne, które co sezon powracają w innej odsłonie. Jakie propozycje przygotowali dla swoich klientek firmy jubilerskie?

Ponadczasowa elegancja – kolczyki w kształcie koła

Mimo, że kolczyki koła są swego rodzaju biżuteryjną klasyką to ich popularność nie słabnie. Duży udział w tym zakresie odgrywa szeroka różnorodność oraz niekwestionowana uniwersalność, która zezwala zarówno na swobodny wybór, co do okazji, jak i posiadanego kształtu twarzy. Te modne kolczyki srebrne występują zarówno w formie dużych wzorów o kilkunastocentymetrowej średnicy, aż po małe, delikatne kółeczka, które choć nie rzucają się mocno w oczy to jednak stanowią stylowe uzupełnienie wielu zestawów, szczególnie biznesowych i eleganckich.

Z różnymi motywami do wyboru

Modne kolczyki srebrne kochamy za ich dużą różnorodność, która pozwala na optymalny dobór każdej przedstawicielce płci damskiej, niezależnie od jej osobistych preferencji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się biżuteria z motywem skrzydeł. Wybierana nie tylko przez artystki o wrażliwej duszy, ale również przez kobiety, które poszukują subtelnych dodatków dodających im tajemniczości i wdzięku.

Wśród wyrobów jubilerskich, które cieszą się nie mniejszą popularnością są kolczyki ze znakiem nieskończoności. Skromne, delikatne, a przy tym będące interesującym uzupełnieniem każdej kobiety – niezależnie od wieku.

Na wieczorowe wyjście

Uzupełnieniem eleganckich kreacji są długie, wiszące modele, które nie dość, że podkreślą efektowność wybranej kreacji to dodatkowo eksponują smukłość szyi. Bogato zdobione i błyszczące, a może utrzymane w tonie klasycznej elegancji? Niezależnie od wybranej opcji, te modne kolczyki ze srebra zawsze dodadzą uroku i staną się efektownym dopełnieniem wieczorowych stylizacji.

Duże kolczyki – nie tylko do imprezowych outfitów

Wśród modnych kolczyków srebrnych szczególną kategorię stanowią duże modele, które wbrew ogólnym przekonaniom, nie są wyłącznym wyborem do połyskujących, imprezowych kreacji. Mowa oczywiście o kolczykach chwostach czy kolczykach z piórami, idealnie uzupełniających stylizacje w stylu boho. Równie polecane są wszelkiego rodzaju modele z wzorami roślinnymi. A panie, które nie boją się odważniejszych połączeń, mogą zwrócić na siebie uwagę zakładając duże kolczyki nie do pary, pamiętając o tym, aby były do siebie dobrane pod kątem stylistycznym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here