Wahl Magic clip

Żaden fryzjer nie może obyć się bez solidnej i niezawodnej maszynki do włosów. To jego podstawowe narzędzie pracy. Stanowi ona gwarancję dobrze wykonanej fryzury – przede wszystkim tej męskiej, ale niekiedy również damskiej. Jak zatem wybrać solidne urządzenie? Czym się kierować podczas zakupu? Dlaczego warto stawiać na Wahl Magic clip? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Zasilanie, rodzaj ostrza i tryby maszynki

Kupując profesjonalną maszynkę do włosów należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych czynników. Po pierwsze ważny jest rodzaj zasilania maszynki. W sklepach dostępne są zarówno te zasilane akumulatorowo, sieciowo, jak i zasilane w trybie mieszanym. Na pewno brak kabla daje więcej możliwości oraz swobodę cięcia. Należy tylko pamiętać o regularnym ładowaniu maszynki. Po drugie istotna jest możliwa długość strzyżenia i szerokość ostrza. Najczęściej maszynki posiadają co najmniej kilka trybów długości. Zmiana trybu następuje natomiast poprzez zmianę nasadki lub użycie specjalnego pokrętła. Wahl Magic clip nie wymaga przerywania pracy do zmiany trybu. Co do ostrza natomiast optymalna jest szerokość przynajmniej 30 mm. Wahl Magic clip oferuje aż 46 mm.

Materiał wykonania, moc i dodatkowe funkcje

Po trzecie warto sprawdzić materiał wykonania maszynki. On bowiem decyduje o żywotności sprzętu. Korpus powinien zostać stworzony z materiałów ceramicznych lub tytanowych. Ewentualnie może być też stosowana wysokiej jakości stal. Szczególnie cenione są natomiast maszynki, które posiadają ostrza pokryte powłoką węglową. Po czwarte konieczne jest zweryfikowanie, jaką moc osiąga maszynka. To od niej zależy bowiem wydajność urządzenia. Przy niewielkiej mocy maszynka może mieć problem z cięciem grubych i gęstych włosów. Finalnie natomiast należy rzucić okiem na dodatkowe funkcje i akcesoria, jakie posiada wybrana maszynka. Wahl Magic clip występuje na przykład w pakiecie ze szczoteczką do czyszczenia, olejem do smarowania ostrza i specjalną osłoną na ostrze.

Dlaczego warto postawić na Wahl Magic clip?

Polecamy w szczególności Wahl Magic clip, ponieważ to jeden z najwygodniejszych i najbardziej praktycznych produktów na rynku. To maszynka stworzona z myślą o idealnym i szybkim cięciu. Często wykorzystywana jest przez profesjonalnych fryzjerów, ale sięgają po nią również amatorzy.  Świetnie radzi sobie z każdym typem włosa. Przy jej użyciu można stworzyć perfekcyjne cieniowanie. Sprawdza się też podczas blendowania fryzury. Model ten został nadto wyposażony w silnik rotacyjny V5000, dzięki czemu jest trwały i niezawodny. Co również istotne, Wahl Magic clip nie nagrzewa się w czasie pracy, dzięki czemu można jej używać nawet przez wiele godzin nieustannej pracy. Jej praktycznym aspektem jest też możliwość ustawienia nasadki i długości strzyżenia podczas pracy, bez konieczności zmiany ostrza. Poza tym Wahl Magic clip może działać zarówno na kablu, jak i bezprzewodowo, co daje jej użytkownikom jeszcze więcej możliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here