Co to jest certyfikat SSL i gdzie go kupić

Zastanawiasz się czym jest certyfikat SLL i gdzie możesz go kupić? Spieszymy z pomocą. Certyfikat SSL jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem twojej strony internetowej. W skrócie jest to kod który szyfruje połączenia internetowe wychodzące ze strony. Dzięki certyfikatowi SSL twoje hasła oraz poufne informacje, które podajesz na różnych stronach internetowych są bezpieczne.

Szczególne znaczenie ma to w przypadku zakupów przez internet. Obecnie coraz częściej Polacy sięgają po zakupy poprzez strony internetowe, dlatego zabezpieczenia sklepów online są ważne, zwłaszcza gdy dochodzi do płatności. Jeśli już wiesz czym jest certyfikat SSL, pora dowiedzieć się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Tanie certyfikaty SSL możesz dostać na wielu różnych platformach. Jedną z takich platform jest kru.pl- strona na której możesz zakupić domeny internetowe a także hostingi dla swojej strony internetowej. Certyfikat SSL w kru.pl dostaniesz już od około 30 zł. Zapewnia Ci to gwarancję, że połączenia twojej strony będą bezpieczne.

Warto jednak wspomnieć, że certyfikat SSL działa na jedną- wybraną przez Ciebie domenę. Jeśli masz więcej domen i chcesz aby one też korzystały z certyfikatu SSL, musisz wykupić certyfikat ponownie. Na kru.pl jest możliwość wykupienia certyfikatu który będzie zabezpieczał wszystkie twoją domenę oraz wszystkie subdomeny jednocześnie. Certyfikat SSL należy wznawiać. Co to oznacza? Otóż jest to nic innego jak przedłużenie umowy, czyli ponowne wykupienie certyfikatu po upłynięciu danego terminu. Przeważnie jest to około roku (w zależności od wybranego modelu certyfikatu SSL).

Warto podkreślić, że od początku 2017 roku, jeśli strona nie posiada zabezpieczenia SSL google pokazuje komunikat o braku zabezpieczeń tym certyfikatem. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenia takie jak certyfikat SSL. Dzięki temu twoja strona będzie bezpieczna, a Ty będziesz cieszył się gwarancją zwiększenia wiarygodności w Internecie- co skutkuje większą ilością wyświetleń strony.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here