szafy metalowe

Meble wykonane z wytrzymałego i solidnego materiału, jakim jest metal, są idealnym rozwiązaniem, jeśli planuje się wyposażyć domowy warsztat, obiekt magazynowy lub hale przemysłowe. Metal sprawdzi się również w miejscach wilgotnych, z dużym zapyleniem, gdzie pracuje się z ostrymi sprzętami oraz ze środkami chemicznymi. Szafy metalowe świetnie sprawdzą się jako meble na odzież dla pracowników, to również częsty wybór w placówkach medycznych do bezpiecznego przechowywania akt medycznych i personalnych.

Szafy metalowe do przechowywania środków chemicznych

Środki chemiczne, których używa się w warsztatach i w pracowniach powinny być przechowywane w sposób bezpieczny. Dzięki temu nie stanowią zagrożenia dla ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Dedykowanym rozwiązaniem są właśnie szafy metalowe. Meble są bardzo solidne, wytrzymałe i stworzone z materiału, który z łatwością można wyczyścić. Zamykane szafy poprawią bezpieczeństwo w miejscu pracy i będą gwarancją, że dostęp do niebezpiecznych preparatów będą mieć jedynie wskazane osoby. W zamykanej szafie można przechowywać również akta osobowe, teczki z danymi poufnymi, kontrakty lub umowy.

Szafy metalowe w pomieszczeniach socjalnych

Szafa metalowa jest również często wybierana jako element wyposażenia pomieszczeń socjalnych, czyli przebieralni dla pracowników lub stołówek. W metalowej szafie można przechowywać ubrania, obuwie oraz przedmioty prywatne, np. telefony, torebki i plecaki. Wygodne przegródki i zamykane drzwi zapewniają bezpieczeństwo oraz prywatność. W szafach metalowych można zamontować kłódki lub zamki patentowe. W tym celu bardzo dobrze sprawdzają się szafki skrytkowe, a dużą zaletą tych mebli jest ich wysokość, pojemność oraz możliwość pomalowania ich na dowolny kolor.

Szafki metalowe na sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy w dużych obiektach magazynowych, w przemysłowych lub w warsztatach powinien być przechowywany w dedykowanej szafce. Dzięki temu nie jest on narażony za zapylenie, co znacznie przedłuża żywotność elektroniki. Szafy metalowe na komputer zapewniają wygodne użytkowanie sprzętu, w momencie, gdy jest on potrzebny. Do przechowywania komputerów przeznaczone są szafy metalowe z przeszkleniem. Oszklona półka daje możliwość korzystania ze sprzętu nawet w najtrudniejszych warunkach, czyli przy dużym zapyleniu. Specjalne szafy umożliwiają również korzystnie z tabletów oraz z drukarki i skanera. Dużym atutem mebli warsztatowych jest ich mobilność. Kółka w szafach pozwalają łatwo przenosić stanowisko komputerowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here