Dlaczego warto kupić fotelik Kinderkraft My Way?

0
753

Gdy spotyka się nowoczesność z bezpieczeństwem i wysoką jakością wykonania, wybór może być jeden. To oczywiście fotelik Kinderkraft My Way, w którym można zakochać się – już od pierwszego dotknięcia! Jest to bowiem model scalający wszystkie potrzeby i oczekiwania rodziców, zarówno pod względem wykonania, komfortu i bezpieczeństwa jazdy, jak również domowych oszczędności. Dzięki licznym regulacjom, posłuży od urodzenia, aż do około 12 roku życia!

Pewność i bezpieczeństwo

Fotelik Kinderkraft spełnia wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dowodem tych twierdzeń jest chociażby solidny i pewny montaż, który zapewnia łatwy i szybki w obsłudze system ISOFIX z wysuwanymi złączami z bazy, a także pas Top Tether przebiegający od tylnej strony oparcia. Dzięki innowacyjnemu systemowi zapinania, malec będzie mógł liczyć na optymalną ochronę – nawet wtedy, gdy wyrośnie z zintegrowanej uprzęży fotelika! Co więcej, obecność potrójnego systemu wskaźników sprawi, że instalacja fotelika Kinderkraft (nawet przez mało wprawioną w tego typu sprawy osobę) zawsze będzie przebiegać prawidłowo.

Z myślą o najmłodszych

Wielu osobom wydaje się, że skoro fotelik obejmuje tak szeroki przekrój wagowy, jego użytkowanie przez najmłodszych może nie mieć nic wspólnego z komfortem i bezpieczeństwem. Nic bardziej mylnego! Dzięki praktycznej, trzyelementowej wkładce fotelik Kinderkraft zagwarantuje maksymalny poziom wygody przewożenia. I to już od pierwszych dni życia! Nie tylko zamortyzuje wstrząsy, które powstają podczas jazdy samochodem, ale również wypełni wolne miejsce dookoła ciała. A gdy tylko przestanie być potrzebna, można ją bez trudu wyciągnąć i dostosować do wzrostu i wagi malucha.

Opcje regulacji

Z fotelikiem Kinderkraft każda, nawet najdalsza podróż będzie przyjemna i komfortowa. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie funkcja regulacji oparcia, od pozycji siedzącej do półleżącej i leżącej. Co ważne, przy użyciu tylko jednego przycisku. Równie prostym ruchem ręki można wyregulować wysokość zagłówka, dostosowując go do wzrostu dziecka. To wszystko najlepiej pokazuje, że producent duży nacisk kładzie na wygodę użytkowania, zarówno dziecka, jak i opiekującego się nim rodzica.

Zwiększona ochrona głowy, karku i kręgosłupa

Podróżowanie z fotelikiem Kinderkraft będzie nie tylko komfortowe, ale również bezpieczne! Duży udział w tym zakresie odgrywają wysoko zabudowane osłony boczne, które ochronią głowę, kark i kręgosłup na wypadek kolizji czy poważniejszego zderzenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here