Czym jest makijaż saute

W końcu nadszedł ten czas, w którym świat wizażu zdecydował się pójść w kierunku naturalności. Przesadnie kolorowe szminki i pstrokate lub błyszczące cienie odchodzą w niepamięć, a ich miejsce zajmują kosmetyki do makijażu Makeup Revolution, które nie tworzą zupełnie nowej twarzy, a jedynie podkreślają jej atuty. To prawdziwy ukłon w kierunku naturalności. Bo każda kobieta jest piękna.

Makijaż saute nazywany jest również „makijażem no make up”. To coś bardzo subtelnego i delikatnego, czego na pierwszy rzut oka zupełnie nie widać. Taki makijaż nie ma drastycznie zmieniać wyglądu skóry. Nie ma przykrywać naturalnego wyglądu i diametralnie go odmieniać, a jedynie podkreślać to, co w kobiecie najpiękniejsze oraz ewentualnie maskować delikatnie pewne niedoskonałości. Sporą jego zaletą jest ogólna prostota. Taki makijaż można wykonać w przeciągu paru minut, nie poświęcając na niego zbyt dużo czasu. Nawet niedoświadczona ręka spokojnie sobie z nim poradzi. Do jego wykonania potrzebne są nieliczne produkty do makijażu Makeup Revolution.

A czy ten typ makijażu jest dobry dla każdej kobiety? W jakich sytuacjach sprawdzi się on najlepiej? Odpowiedź nasuwa się sama: makijaż saute jest perfekcyjnym rozwiązaniem na lato, czyli najbardziej upalny i gorący okres w ciągu roku. Jako że ilość stosowanych w nim produktów jest ograniczana do absolutnego minimum, skóra w takim makijażu może swobodnie oddychać i to nawet przy silnym promieniowaniu słonecznym. Kobieta czuje się więc i pięknie, i swobodnie. Nie musi martwić się o to, że podkład nagle spłynie z jej twarzy, a cienie zaczną się rolować i marszczyć w zagłębieniu powieki.

Aby wykonać naturalny makijaż saute, wystarczy zaopatrzyć się w zupełnie podstawowe i najprostsze kosmetyki Makeup Revolution, które większość kobiet na pewno ma już w swoich kosmetyczkach. Chodzi tu przede wszystkim o: dopasowany do cery krem, lekki korektor pod oczy, mineralny podkład lub krem bb, róż, tusz do rzęs i kredkę do brwi. Z pomocą tych kosmetyków można wyczarować fantastyczny dzienny makijaż.

Źródło: https://dbam-o-siebie.pl/makeup-revolution-lip-mask-balm

[Głosów:4    Średnia:4.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here