Jak obrócić film?

W dobie tego, co oferuje nam w dzisiejszych czasach internet – oglądanie filmów nie jest dla nas niczym niezwykłym, ani nadzwyczajnym. Korzystamy z takiej możliwości praktycznie codziennie, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Jak obrócić film?Korzystamy codziennie z różnego rodzaju wszelkich serwisów streamingowych, w których możemy obejrzeć materiały wideo zrobione przez innych użytkowników internetu. To również filmy, które z reguły dostępne są w internecie za darmo, więc nic nie stoi nam na przeszkodzie, by miło spędzać przy nich czas lub uczyć się dzięki nim nowych rzeczy. Jeśli dzięki życiu w takich czasach, mamy taką możliwość, to oczywistym jest fakt, że z niej korzystamy. Warto jednak wiedzieć, że dzisiejsze czasy oferują nam również możliwości, których nie mieliśmy kiedyś. Kiedyś było nie do pomyślenia, by móc obejrzeć film u siebie w domu bez wcześniejszego wypożyczenia go w wypożyczalni filmów. Na szczęście dzisiaj serwisy umożliwiają nam oglądanie filmów poprzez wykupienie ich lub też opłacenie abonamentu, który pozwoli nam uzyskać do niech natychmiastowy dostęp. Obejrzenie filmu we własnym domu jeszcze nigdy nie było tak proste. Grzechem byłoby nie skorzystać, prawda?

Zdarzają się jednak filmy, które przesyłamy z nośnika danych na swój komputer

To z reguły są filmy przechowywane na płytach, które dostaliśmy, kupiliśmy lub wypożyczyliśmy. Wtedy zdarza się, że nasz komputer sprawia jakieś problemu i uniemożliwia nam obejrzenie danego materiału wideo. Co zrobić, kiedy film jest ułożony nieprawidłowo względem ekranu? Ustawienie samej orientacji ekranu jest w systemie Windows 10 wyjątkowo proste. Jedyne, co musimy zrobić, jeśli chcemy wykonać taką operację, to dostać się do ustawień ekranu i tak wśród opcji typu skalowanie, ustawienia kolorów i czcionki, czy też ustawienia rozdzielczości, znaleźć opcję „orientacja”. Kiedy takową opcję znajdziemy, będziemy mogli dowolnie przestawić orientację naszego ekranu o 90 lub też 180 stopni. Takie ustawienie obróci nam cały ekran.

Jak obrócić film?

Opcję, która umożliwi nam obrócenie samego filmu znajdziemy w ustawieniach naszego odtwarzacza. W zależności od tego, z jakiego odtwarzacza wideo korzystamy, ustawienia będą znajdowały się w innym miejscu. Kluczowym jest jednak dostać się do nich i znaleźć zakładkę „orientacja”, która, tak jak w przypadku ekranu Windowsa, umożliwi nam przestawienie orientacji naszego filmu na taką, jaka nas interesuje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here