Eleganckie etui dla iPhone 12 pro max

0
476

Iphony ułatwiają i uprzyjemniają życie. Dostępne jest wiele aplikacji, dzięki którym można usprawnić  codzienne czynności. Właściciele iphonów nie rozstają się z nimi podczas uprawiania sportu czy słuchania muzyki. Etui skórzane na iPhone 12 pro max zabezpieczy ten model telefonu przed uszkodzeniem. Naprawa potłuczonego bądź zalanego telefonu jest bardzo kosztowna, więc lepiej wcześniej pomyśleć o jego ochronie.

Akcesoria zabezpieczające iphona

Podczas użytkowania telefonu może się zdarzyć, że upadnie on na twarde podłoże. Skutki tego mogą być opłakane. Naprawa może być nieopłacalna i nie ma pewności, że telefon będzie działał idealnie. Lepiej więc pomyśleć o zabezpieczeniu telefonu. Z pewnością przyda się szkło hartowane i etui. Zakup etui skórzanego na iphona 12 pro max być może uchroni telefon przed zniszczeniem.

W autoryzowanych sklepach Apple są dostępne również inne rodzaje etui. Każde z nich zmniejszy skutki upadku bądź zalania telefonu. Etui zaprojektowane przez firmę Guess jest wykonane z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na ścieranie. Z kolei etui zaprojektowane przez Karła Lagerfelda wykonane jest z poliwęglanu i elastycznego poliuretanu. Z tyłu zamieszczona jest zabawna grafika, która współgra z symbolem Apple. Etui skórzane na iphona 12 pro max jest najbardziej eleganckie z wszystkich dostępnych.

Zalety skórzanego etui dla iphona

Jest to produkt luksusowy. Zostało ono wykonane ze specjalnie garbowanej i barwionej, miękkiej skóry. W miarę upływu czasu użytkowania etui, skóra pokrywa się naturalną patyną. Autorem projektu etui skórzanego na iphona 12 pro max jest firma Apple. Produkt ten był testowany przez tysiące godzin po to, aby zapewnić maksymalną ochronę iphona przed uderzeniami i zadrapaniami. Etui jest bardzo precyzyjnie wykonane i idealnie przylega do iphona. Podczas ładowania bezprzewodowego, etui nie musi być zdejmowane z telefonu. Etui skórzane na iphona 12 pro max posiada specjalnie wbudowane magnesy, które ułatwiają połączenie iphona z innymi akcesoriami. W autoryzowanych sklepach Apple etui jest dostępne w kilku zdecydowanych kolorach.

W sprzedaży są również inne modele, wykonane ze skóry ekologicznej. Posiadają one hybrydową konstrukcję i wygodny tryb składanej podstawki, która pozwala na oglądanie filmów w pozycji poziomej. Ten typ etui nie pogrubia znacznie urządzenie i posiada precyzyjne wycięcia na porty i zintegrowane osłony na przyciski. Dodatkowo producent pokrył futerał opatentowaną powłoką antybakteryjną. Ponadto etui posiada trzy kieszonki do których można włożyć dokumenty i karty płatnicze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here